5 POMYSŁÓW NA PREZENT DO DOMU

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone

W ogóle nie miałam w planach takiego wpisu, bo ani tu blog kulinarny, ani wnętrzarski, ale kurde, siedzę wieczorem nad postem – testem kolejnego nosidła, ale tak jak do tego nosidła serca nie miałam, bo zero chemii było między nami, tak i do tej recenzji coś się zabrać nie mogłam. Obskoczyłam fejsunia, pudla, wiadomości wszelakie, filmiki ze śmiesznymi pieskami obejrzałam na You Tube, a praca do zrobienia jak była nie tknięta, tak jest, znacie to? W ferworze tego robienia wszystkiego innego, tylko nie tego co trzeba, dopadłam jakiś sklep z gadżetami do domu i wiecie co? Znalazłam fantastycznych 5 pomysłów na prezent do domu i chyba tym samym, napisałam list do Świętego Mikołaja!

Plakaty

Są ciekawe, unikalne, nadadzą nowy charakter każdemu wnętrzu, a przy tym są niedrogie. Dla kawoszy idealny byłby na przykład taki zestaw 3 plakatów follygraph. (do kupienia tu za 119,00)

follygraph3

Młynek do masła.

Uwielbiam kuchenne gadżety, nigdy nie mam ich dość i tylko pojemność mojej kuchni, nie pozwala mi kupować, wciąż nowych. Ten, jako że zamieszkałby w lodówce, zamiast kostki masła, a nie w szufladzie, nie zajmuje dodoakowego miejsca. Osobiści uważam że żadna margaryna nie jest tak pyszna jak masło, a czy tylko mnie twarde, nie dające się rozsmarować masło, jest w stanie o poranku,  doprowadzić do łez? (do kupienia tu za 62,90)

31852_moha_presto_mlynek_do_masla

Miarka do spaghetti

Nigdy, przenigdy nie udało mi się jeszcze ugotować odpowiedniej ilości makaronu spaghetti. Kiedyś próbowałam odmierzać dłonią, ale nie szło mi za dobrze.  Potem wielkością paczki (pół paczki dla 2 osoób, 3/4 dla 3) tyle tylko że jedna i ta sama firma produkuje często różne gramtury opakowań pod konkretne sieciówki i znowu klops. Ta miarka jest świetna dizajnersko, a sformułowanie być tak głodnym, że chciałaby się zjeść z konia z kopytami, nabiera nowego, namacalnego wymiaru. (do kupienia tu za 39,99)

doiy-miarka-do-makaronu-i-could-eat-a-horse-b-iext13437519

Pojemnik do spaghetti.

Widzę go oczami wyobraźni na blacie, w mojej czarno-biało-zielonej kuchni.  Biały. Minimalistyczny. Krzywy. Po prostu piękny.(do kupienia tu za 105,00)

wierza

Zaparzacz do herbaty

Każdy ma chyba w domu dzbanek do parzenia herbaty, w praktyce jednak, do użytku w pojedynkę jest zazwyczaj za duży.  Nie każdy, ja na przykład, lubi wyciąganie fusów z między zębów. Z lenistwa, na piciu herbaty z torebki, się więc zazwyczaj kończy, choć smaku ta herbata specjalnie, ani aromatu nie ma. Do użytku w pojedynkę, taki osobisty mały zaparzacz byłby świetny. Do tego im śmieszniejszy tym lepszy – poprawa humoru gwarantowana.  (do kupienia tu za 19.99)

mrtea

 

Podobają Wam się te rzeczy? Chcielibyście takie dostać? A może już macie pomysł komu coś takiego podarować?  Koniecznie dajcie znać!

 

podpis1

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

(wymagany)