Ja: Matka, Żona, Blogerka, Doradca Noszenia ClauWi. Zawodowo związana z branżą dziecięcą, przez co wymagająca i mocno wybredna, w kwestii wszystkiego, z czym Junior ma mieć styczność. Obecnie dzięki urlopowi mecierzyńskiemu (edit: już wychowawczemu), spełniająca się jako pełnoetatowa Mama i Kura Domowa. W wiecznym niedoczasie, ale też pełna pasji i zaangażowania we wszystko co robi. Marząca o książkach, których jeszcze nie przeczytała i miejscach, których wciąż nie odwiedziła. Często niezdecydowana i trochę nazbyt sentymentalna, ale nadrabiająca niepoprawnym optymizmem. Ciesząca się drobiazgami, pełna wiary w ludzi i starająca się znaleźć dobre strony każdej sytuacji.

On: Ojciec, Mąż, Głowa Rodziny. Zarabiający na pieluchy i słoiczki (edit: amarantus ekspandowany, olej kokosowy, kaszę jaglaną i inne takie eko-sreko cuda na kiju), ciągłymi wyjazdami. Wysoki, inteligentny i zaradny. Człowiek orkiestra. Jak on nie potrafi, to znaczy że się zwyczajnie nie da. Zorganizowany i pewny siebie, realista, który mocno stąpa po ziemi. Na zewnątrz często chłodny i zdystansowany, w domu troskliwy i ciepły. Współautor zdjęć, główny webmaster i krytyk tego bloga.

Ono: Junior. Mały człowiek o wielkiej sile charakteru. Wszystko robi na 100%. Jak się śmieje, to do rozpuku, jak płacze, to na całego. Uparty po Tacie i nadwrażliwy po Mamie. Z każdym dniem zaskakujący czymś nowym. Sens i cel wszystkiego.

Blog:  Jest, jak to się teraz ładnie nazywa, parentingowo-lifestajlowy. O dzieciach znaczy się. O naszym Dzieciu konkretnie i o naszej codzienności. O tym jak wychować i niezwariować. Jest trochę o cytomegalii, żeby przestrzec nieświadomych. Jest sporo o chustonoszeniu, które daje bliskość i ukojenie, bo to już nie tylko pasja, ale i praca.  Są recenzje  produktów niezbędnych, trochę nowinek rynkowych i trochę o gadżetach.  Jest o wszystkim co okołodzieciowe. No prawie o wszystkim. Nie będzie o kupkach i zupkach. Oby!